Muzika / Festivali
O radio na Sea Dance festivalu
Najbolji evropski festival srednje veličine Sea Dance otvara kapije. Program predvode zvezde poput The Prodigy, Rudimental, Rosin Murphy, Sigma DJ set, Wilkinson i Odesza, a ukoliko ne planirate da otputujete na plažu Jaz - bez brige, ekipa O radija je tamo i sprema vam odličan program pun iznenađenja.
foto: gilishani.com
Glasovima 1,2 miliona fanova Sea Dance festival proglašen je za najbolji evropski festival u kategoriji do 40.000 posetilaca po danu. Ovo je prvi put da titulu najboljeg u jednoj od vodećih kategorija dobije premijerno izdanje festivala. Prošlog leta kroz kapije Sea Dance festivala za tri dana prošlo je oko 80.000 ljudi, a na Jazu su boravila neka od najznačajnijih imena svetske muzičke scene.
O radio će naravno biti na licu mesta, odakle će nam se javljati Lea, Maja, Peđa i Vukašin. Pratite redovno naš program i čitajte tekstove na sajtu jer vas očekuju ekskluzivne vesti, prenosi koncerata, razgovori sa zvezdama, zvedicama i gostima, zanimljivi prilozi i dinamične reportaže na koji ste navikli tokom upravo završenog Exit festa.
Kompletna satnica Sea Dance festivala izgleda ovako:
Main Stage
15. jul
21:00 – 21:30 Punkreas
21:45 – 22:45 Hornsman Coyote & Soulcraft
23:00 – 00.00 Modestep DJ set tbc
00:45 - 02.15 The Prodigy
02:45 - 04.00 Noisia
16. jul
21:00 – 21:45 Nagual
22:15 – 23:30 Dubioza Kolektiv
00:00 – 01:30 Rudimental DJ set
01:30 – 02:30 Sigma DJ set
02:30 – 03:45 Fred V & Grafix
03:45 – 05:00 Black Sun Empire
17. jul
21:00 – 21:40 DST
22:00 – 23:00 Zemlja Gruva
23:30 – 01:30 Rosin Murphy
02:00 – 03:30 Gotsome
03:30 – 05:00 Calyx & Teebee
18. jul
21:00 – 22:00 Who See
22:15 – 23:15 Viva Vox
23:45 – 01:00 Van Gogh
01:15 – 02:30 Wilkinson
02:30 – 03:45 Brooks Brothers
03:45 – 05:00 Maduk
Dance Paradise Stage
15. jul
22:00 – 23:00 Aleks Milun
23:00 – 00:30 Maraku
00:30 – 02:30 Gramatik
02:30 – 04:30 Durante
04:30 – 06:00 Chevalier
16. jul
13:00 – 14:00 Mr Jools
14:00 – 16:00 Nick Monako
16:00 – 17:30 Pillow Talk
17:30 – 19:00 Soul Trap
22:00 – 23:00 Darre
23:00 – 00:30 Proximus & Grum
00:30 – 02:30 Star Slinger
02:30 – 04:30 Flight Facilities
04:30 – 06:00 TCTS
17. jul
13:00 – 14:30 Millok
14:30 – 16:00 Soft 85
16:00 – 17:30 FKJ
17:30 – 19:00 Bondax
22:00 – 23:00 Rayo
23:00 – 00:30 Kim Ann Foxman
00:30 – 02:30 Odesza
02:30 – 04:30 James Zabiela
04:30 – 06:00 Raven TK
18. jul
13:00 - 14:30 Ryan Lubarda
14:30 - 16:00 Luka Tarle
16:00 - 17:30 Ela Van Wolf
17:30 - 19:00 Cirque Du Soul
22:00 - 23:00 Audio Storm
23:00 - 00:00 Haris
00:00 - 02:00 Doorly
02:00 - 05:00 Cirque Du Soul
05:00 - 06:00 P.S.
Reggae Stage
15. jul
12:00 - 14:00 Wenti Wadada
14:00 - 16:00 Suppa Natty
16:00 - 18:00 Bobadoo
18:00 - 19:00 Hype
22:00 - 23:30 Mak Floss
23:30 - 01:00 Pushta G
01:00 - 02:30 Showtime: Cold Fever, Tonny Teror, Keyz
02:30 - 04:00 Soul Vibes
04:00 - 05:30 Dada Selectah
16.jul
12:00 - 14:00 Yasser Ranjha
14:00 - 16:00 Zgoobi Dan
16:00 - 18:00 Irie Revolution Sound
18:00 - 19:00 Mak Floss
22:00 - 23:30 Superstar Selectah
23:30 - 01:00 DJ Wieyne
01:00 - 02:30 Showtime: Daddy Ranx, Rivah Jordan
02:30 - 04:00 Hype
04:00 - 05:30 Suppa Natty
17. jul
12:00 - 14:00 Rivah Jordan
14:00 - 16:00 Dada Selectah
16:00 - 18:00 Yasser Ranjha
18:00 - 19:00 DJ Wieyne
22:00 - 23:30 Bobadoo
23:30 - 01:00 Irie Revolution Sound
01:00 - 02:30 Showtine: Tasha T, Korexion, Steel
02:30 - 04:00 Chay Nelle
04:00 - 05:30 Zgoobi Dan
18. jul
12:00 - 14:00 PushtaG
14:00 - 16:00 Soulvibes
16:00 - 18:00 Chay Nelle
18:00 - 19:00 Superstar Selectah
22:00 - 23:30 Rivah Jordan
23:30 - 01:00 Yasser Ranjha
01:00 - 02:30 Showtime: Chay Nelle, Mak Floss, Mathew Radics
02:30 - 04:00 Mak Floss
04:00 - 05:30 Wenti Wadada
Latino Stage
15. jul
13:00 - 15:00 DJ Frank
15:00 - 17:00 Desiguales
17:00 - 18:00 Salsa Energia
18:00 - 19:00 DJ Arceo
20:00 - 21:00 DJ Mega
21:00 - 22:00 Tito
22:00 - 23:00 MC Choma
16. jul
13:00 - 15:00 DJ Arceo
15:00 - 17:00 Desiguales
17:00 - 18:00 MC Choma
18:00 - 19:00 Salseros Del Balkano
20:00 - 21:00 DJ Mega
21:00 - 22:00 KNA Connected
22:00 - 23:00 Tito
17. jul
13:00 - 15:00 MC Choma
15:00 - 17:00 Salsa Energia
17:00 - 18:00 Salseros Del Balkano
18:00 - 19:00 Desiguales
20:00 - 21:00 DJ Frank
21:00 - 22:00 Tito & Desiguales
22:00 - 23:00 DJ Arceo
18. jul
13:00 - 15:00 DJ Kristal
15:00 - 17:00 MC Choma
17:00 - 18:00 Desiguales
18:00 - 19:00 KNA Connected
20:00 - 21:00 Salseros Del Balkano
21:00 - 22:00 MC Choma
22:00 - 23:00 Salsa Energia
Cinema Stage
15. jul
21:00 - 21:45 Best Of Exit episode 1
21:55 - 22:45 Best Of Exit episode 2
22:50 - 00:21 Pet Shop Boys
00:31 - 01:34 Dub FX
01:44 - 03:25 Disclosure live
03:35 - 04:00 Carl Craig vs Green Velvet
16. jul
21:00 - 21:45 Best of Exit episode 3
21:55 - 22:40 Best of Exit episode 4
22:50 - 23:45 Gloria Gaynor
23:55 - 01:27 Fred V & Grafix feat. MC Dynamite
01:37 - 02:33 Koven live
02:43 - 04:00 Marcel Dettman vs Ben Klock
17. jul
21:00 - 21:45 Best of Exit episode 5
21:55 - 22:40 Best of Exit episode 6
22:50 - 23:38 Gorgon City
23:48 - 01:09 Tiga vs DJ Hell
01:19 - 02:50 Heidi vs Kim Ann Foxman
03:00 - 4:00 Maceo Plex vs Danny Daze
18. jul
21:00 - 21:45 Best of Exit episode 7
21:55 - 22:40 Best of Exit episode 8
22:50 - 00:04 Hurts
00:14 - 01:25 Suede
01:35 - 03:40 Deep Dish
I.M.