Podcast
Dnevna soba: Vladimir Samardžić
18.06.2022. · 11:01
Gost nedelje Oradija - svakog petka u 11 sati u studio nam dolazi jedna uspešna mlada osoba iz sveta umetnosti, sporta, nauke, kulture...

"Catching the wind" je drugi solistički album Vladimira Samardžića jednog od najboljih bas gitarista u istoriji ne samo Novog Sada, već i čitavog regiona. Na novom albumu, Vlada se kompozitorski vratio svom "prvom" instrumentu - gitari i uz svoje ogromno iskustvo i znanje na basu i u saradnji sa sjajnim regionalnim muzičarima, nastao je album koji će ne samo ljubitelji džeza oceniti najvišom ocenom.
Učitaj još
- 16:50 Leto na O radiju
- 17:10 Pesma dana
- 17:30 O tome se priča
- 17:50 Prava stvar
- 18:00 Muzički obrtaji
Anketa
Šta ti najviše krade vreme u svakodnevnom živofu?


